Bekijk hier onze uitgebreide collectie gouden sieraden, we vertegenwoordigen prachtige unieke merken. En verrassen u graag met onze zeer uitgebreide collectie.
Edelstenen enkelbandje (3-4mm) met vijf 14k gouden ornamenten en tulp logo. De enkelbandjes van Y&G hebben een luxe uitstraling. Ze zijn fantastisch om solitair te dragen, maar ook heel mooi te combineren met andere enkelbandjes.
Deze luxe witgouden armband van Mrs.Janssen is een echt topstuk, de gehele bovenzijde van deze bangle is gezet met diamant met in het midden een klein kunstwerkje gezet met baguette geslepen diamant.
Edelstenen armband (6x4mm) met vijf 14k gouden ornamenten en tulp logo. De armbanden van Y&G hebben een luxe uitstraling. Ze zijn fantastisch om solitair te dragen, maar ook heel mooi te combineren met andere armbanden.
Deze prachtige frisse gele oorhangers van Mrs.Janssen zijn gemaakt van hoogwaardig 18 karaats goud. Ze zijn gezet met een druppelvormige gele calcedoon van 29x12mm met een prachtige natuurlijke schakering in de steen. Gezet in een geelgouden zetting.
Deze Catch ring van Bron heeft een zachte weerschijn met een bijzondere twist. De subtiele gele kleur van de edelsteen Citrien is gematteerd aan de onderzijde voor een speciaal effect.
Deze geelgouden klapcreolen van Blush 7273YGO zijn verfijnd en alledaags draagbaar. De grootte en motief van de creolen zorgen voor een speelse uitstraling - 16mm
Deze armband is gemaakt van 14krt geelgoud met witgouden eindstukken en een mooie jasseron sluiting. De breedte is 6.0mm en de lengte van de armband is 19cm.