Bekijk hier onze uitgebreide collectie gouden sieraden, we vertegenwoordigen prachtige unieke merken. En verrassen u graag met onze zeer uitgebreide collectie.
Deze witgouden oorstekers van Mrs.Janssen zijn luchtig en vrolijk, een fijne zetting versiert met 4 navette diamanten die vrolijk gezet zijn in een bloem vorm. Een feestje in je oor!
Deze geelgouden ring van Mrs.Janssen is luchtig en modern, 2 gouden banen afgewisseld met kleine diamantjes die vrolijk gezet zijn. Een feestje aan je vinger!
Dit geelgouden collier 607235 is door zijn ovale, klassieke Close For Ever schakels, ook wel Paperclip genoemd, elegant, tijdloos en alledaags draagbaar.
De juwelen van Cammilli worden gekenmerkt door originele en eigentijdse ontwerpen en staan vooral bekend om de unieke vormen en stijl. Dit prachtige collier is daar een perfect voorbeeld van. Een echt juweel voor om de hals - 42 en 45cm
In onze HuisCollectie juwelen vindt u diverse bijzondere sieraden, deze kopen wij internationaal in en zijn vaak beperkt beschikbaar. Dit prachtige geelgouden oorringen een baan bezet met zirkonia, een scharnier sluiting en 14k geelgoud 612102
Deze geelgouden oorknoppen met zirkonia's van Blush 7193YZI zijn tijdloos, elegant en alledaags draagbaar. Een subtiele schittering van elke gelegenheid.